Marketplaceme – nowy projekt Digitree Group

Marketplaceme, to nowy projekt Digitree Group. Grupy, której jednym z celów nowej strategii rozwoju jest internacjonalizacja biznesów e-commerce. Zadaniem nowego brandu jest wprowadzanie polskich biznesów na międzynarodowe rynki poprzez marketplace’y w modelu obsługi 360. Nie ograniczamy się do jednego czy dwóch marketplace’ów. Obsługujemy większość znaczących marek w Europie. Amazon, eBay, AboutYou, WayFair, Otto, Douglas, Breuninger, Zalando to tylko kilka z 30 miejsc, dzięki którym docieramy do nowych klientów.  

Wzrost udziału e-commerce w całości handlu w 2020 roku był obserwowany na całym świecie. W niektórych krajach, takich jak Polska, podniósł się do poziomu, którego przed pandemią oczekiwano najwcześniej za kilka lat. Jednocześnie partycypacja marketplace’ów w globalnej sprzedaży e-commerce zwiększa się z roku na rok, aby zgodnie z prognozami w 2023 roku osiągnąć poziom 75 proc. [Channel Engine, 2020]. Jednak w Polsce taka forma ekspansji zagranicznej wciąż raczkuje. Dlatego Digitree Group zawiązało współpracę z ChannelEngine, jednym z najbardziej funkcjonalnych i kompleksowych rozwiązań służących integracji kanałów sprzedaży i ich globalizacji, a w konsekwencji powstała nowa marka – Marketplaceme.

W Marketplaceme liczysz się Ty i biznes, który prowadzisz. Bierzemy odpowiedzialność za Twój sukces, bo jesteśmy partnerem, który rozwinie Twój biznes na Europę i dzięki nam dotrzesz do szerokiej grupy nowych klientów w wielu krajach.

Co zyskasz na współpracy z Marketplaceme?

  • W pełni poprowadzimy cały proces wejścia na marketplace’y – doradzimy i wdrożymy całość planu.
  • Na bieżąco zarządzamy projektem, dzięki dedykowanemu managerowi ds. marketplace.  
  • Zajmujemy się aspektami technicznymi i formalnościami, a także prawnie zabezpieczamy Twój biznes.
  • Stworzymy i wzbogacimy content w postaci zdjęć, opisów czy tłumaczeń.
  • Wdrożymy zmiany w listingach i w karcie produktu.
  • Przeprowadzimy audyt kart produktowych konkurencji.
  • Odpowiadamy za Twoje wyniki sprzedażowe.

Dlaczego gwarantujemy sukces?

Digitree Group to jedna z największych w Polsce firm oferujących kompleksowe rozwiązania dla e-commerce – od budowy platform przez akwizycję ruchu, po narzędzia retencji i automatyzacji marketingu. Grupa posiada autorską technologię, własne narzędzia oraz dane, dzięki którym rozpoznaje intencje zakupowe, zainteresowania i zachowania klientów. Pozwala to na wysoką efektywność oferowanych usług. Jako jedyny partner ChannelEngine w Polsce, oferujemy dostęp do większości liczących się marketplace’ów w Europie oraz w pełni kompleksowo podchodzimy do Twojej sprzedaży na rynkach zagranicznych. Mamy bogate doświadczenie w e-commerce, dzięki Fast White Cat, który jest najbardziej doświadczonym partnerem Magento2 w Polsce i na swoim koncie ma wdrożenia e-sklepów dla 4f, Kontigo, Quoisque, ale także dzięki porównywarce Nokaut.pl, która z sukcesem generuje ruch i sprzedaż dla e-commerce. Ponadto w naszej Grupie znajdują się spółki, które wywodzą się z digitalu oraz są liderami e-mail marketingu w naszym kraju. Kreują i rozwijają branżę reklamy online.

Udostępnij :